Sztárai szülinap

2014.04.09 14:41

2014. április 4. Felejthetetlen nap kis iskolánk életében.

E nap hajnalán felkerekedett egy seregnyi gyerek Magyról, hogy osztozzon az ország másik végén élő - számukra ismeretlen tanulóközösség örömében.

A Sztárai Mihály Általános Iskola 10 éve nyitotta meg kapuit a tanulni vágyó gyerekek előtt. E jeles nap alkalmából a Hit Gyülekezete által fenntartott iskolákat hívták meg közös szülinapi ünneplésre.

Vendéglátóink kitűnően megszervezett nappal, sok vidámsággal, remek időjárással és finom ebéddel leptek meg minket. Csapatokba szerveződve kellett egy előre kijelölt útvonalon - térkép segítségével - megkeresni városuk nevezetességeit. Sokat sétáltunk Európa Kulturális Fővárosa címet elnyert Pécs utcáin, csodálva az épületek szépségét.

A kirándulás jó alkalom volt az iskolák bemutatkozására is, a kapcsolatok megerősítésére.

Ha szülinap, akkor ajándék! Mi is nagy szeretettel készítettük el ajándékunkat. Mint az okos lány a mesében: Vittünk is ajándékot, meg nem is....

Zenés, doboz-táncos meglepetéssel kívántunk boldog szülinapot a Sztárai Iskolának.

A remek nap végén valamennyien azt mondhatjuk, hogy mi kaptuk a legnagyobb ajándékot Tőletek!!

Köszönjük Sztárai!