EFOP-3.3.2-16-2016-00041
Tudásgyarapítás a TIT Tehetségponttal -
Informális tanulási lehetőségek Szabolcsban

Projekt időszak: 2018.01.01 - 2019.06.30.

Megvalósuló foglalkozás neve: Mesterségem címere

Óvodában: 15 fő/csoport

Iskolában: 15 fő/csoport/félév

 

A TIT Jurányi Lajos Egyesülete által meghirdetett pályázat keretében tanulóink "személyiségfejlesztő zenés színjátszó kör és dekorációs műhely" - foglalkozáson vehetnek részt hetente egy alkalommal. Beszédgyakorlatokat, különböző csoport összetartozást támogató, együttműködést erősítő, konfliktust kezelő készég fejlesztését segítő gyakorlatokat végeznek játékos formában. A "játékórán" a gyerekek kreativitásukat is megmutathatják. A pályázat keretében két alkalommal színházlátogatáson is részt vehettek a tanulók. A tevékenységek jó hangulatban telnek. 

 
 
Fotódokumentáció:
 
 
Kapcsolódó linkek:
 
TIT JURÁNYI LAJOS EGYESÜLETE NYÍREGYHÁZA